ANASAYFAS.S.SKARTUŞ DOLUMTONER DOLUMMUADİL TONERKARTUŞTONERRESİM GALERİSİ2.EL YAZICILARHAKKIMIZDAİLETİŞİM
ALKIM TONER SATIŞ VE DOLUM
CEP : 0537 278 77 39 ( 20.YIL )
HAKKIMIZDA

ALKIM BİLGİSAYAR  1 ŞUBAT 1999'da ( İstanbul Maltepe Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No : 77 / B'de ) bilgisayar ürünleri ve büro malzemeleri ( Kartuş-Toner Dolumu ) ile başlamış ve bunun devamın'da 2004 yılında sarf malzemeleri satışına başlamıştır.Deneyimi,profesyonel olarak ve bilgisayar sektörünün gelişimi ile Alkım bilgisayar büro malzemeleri 2005 tarihin'de ( Bağlarbaşı mah. Feyzullah Cad. Selahattin Bey Sokak No : 2/C 'de ) hizmetine devam ederken 2018'de bulunduğu iş yerinin KENTSEL DÖNÜŞÜM nedeniyle yıkılma kararı çıkmasıyla taşınma kararı alarak  1 ŞUBAT 2019 'Tarihinde  Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No :77/A' ya ( Toner Dolumu ve Muadil Toner ) satışına devam etmek için taşınmışdır.
  ALKIM BİLGİSAYAR Maltepe'de ilk olarak kurulan kartuscu.com'dur. %100 garanti ve yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile kaliteli ve hesaplı dolum ürünleri sunmaktadır. Müşterisine beklentisinin üzerinde hizmet vermeyi amaçlayan firmamızı tercih etmeniz için işte birkaç neden;
Alanının son teknolojik ürünleri ile donatılmış dolum makineleri ile dolum yapması. Kalite kontrole verilen önem nedeniyle zengin yazıcı arşivine sahip olması bir kaç nedendir. 
kartuscu.com
 TELEFON NUMARALARIMIZ : 0537 278 77 39


 

ANASAYFAS.S.SKARTUŞ DOLUMTONER DOLUMMUADİL TONERKARTUŞTONERRESİM GALERİSİ2.EL YAZICILARHAKKIMIZDAİLETİŞİM